Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/7/7/77405ca8-fa38-45dc-94f2-9020480f519f/poistisiauto.sk/web/engine/libs/Nette/loader.php on line 18
O nás - AUTO PDK
Panónska cesta 25 - parkovisko tesco petržalka
0907 955 000
info@autopdk.sk

Spoločnosť PDK, spol. s r.o. bola založená v roku 2006, odvtedy stále napredujeme a rozširujeme portfólio ponúkaných služieb. Medzi hlavné činnosti našej spoločnosti patrí poistenie vozidiel. Poskytujeme fullservice služby v tejto oblasti, čo v praxi znamená, že sa snažíme, aby naši klienti našli všetko pod jednou strechou. Zákazník, ktorý si u nás poistí vozidlo, má nie len nárok na ďalšie zľavy, ale takisto aj na poradenstvo v situácii, kedy potrebuje odbornú pomoc či radu.

Snažíme sa pre klienta urobiť vždy maximum, tak aby bol spokojný a šíril naše dobré meno ďalej, pretože to je pre nás tá najlepšia reklama. Každý jeden zákazník je pre nás dôležitý, každý obchodný prípad je jedinečný a preto vždy kladieme dôraz na dôkladnosť a ústretový prístup.Ponúkame všetkým, ktorí sa rozhodnú poistiť si vozidlo u nás, plný servis k jeho poistnej zmluve, pretože u nás, to poistením nekončí..

 

Peter Kurucz - konateľ spoločnosti

Top